O firmie

Idea
Kierowanie projektami informatycznymi, w szczególności zarządzanie portfelem projektów jest istotnym narzędziem do wspierania istniejących procesów biznesowych. SuperNova Interactive posiadając wiele lat doświadczenia w zarządzaniu gwarantuje rzetelne i profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Firma rozwija się wraz ze zmianami jakie zachodzą w branży IT. Pasja śledzenia i poszukiwania nowych rozwiązań sprawia, że nasze działania są zawsze dopasowana do potrzeb Klienta i zgodne z najnowszymi trendami funkcjonującymi na rynku.


Model działania
Pracę z Klientem rozpoczynamy od analizy organizacji i sposobu zarządzania projektami. Dzięki wykorzystywaniu najlepszych sprawdzonych metodyk doradzamy w zakresie opracowania optymalnych narzędzi dostosowanych do wymogów przedsiębiorstwa. Wdrażamy kompleksowe rozwiązania IT wraz ze zbudowaniem efektywnego i funkcjonującego systemu zarządzania projektami i portfelem produktów. Cel osiągamy poprzez efektywne połączenie planowania, doboru odpowiednich środków i dedykowanego do zadania zespołu. Nasza wiedza technologiczna i merytoryczna pozwala kreować projekty według najwyższych standardów.


Misja
Wdrażamy rozwiązania innowacyjne i nieszablonowe wykraczające poza istniejące schematy. W pracy projektowej często inspirujemy się futurologią, staramy się działać z myślą o przyszłości, już dziś realizując koncepcje, które dopiero się pojawią. Bliska jest nam idea design thinking, która koncentruje projekt wokół człowieka - jego potrzeb funkcjonalnych i emocjonalnych. Działamy przestrzegając zasad zrównoważonego rozwoju promując współpracę międzysektorową, realizujemy projekty finansowane z funduszy zamówień publicznych. Współorganizujemy konferencje branżowe i warsztaty IT, na których nasi eksperci występują z prelekcjami, tworzymy multimedialne stoiska targowe. Integrujemy biznes z nauką redagując podręczniki i e-booki.


Współpraca
Współpraca z wieloma Kontrahentami zaowocowała realizacją kilkudziesięciu projektów z różnorodnych obszarów w branży IT. W działaniu nastawiamy się na budowanie długoterminowych i silnych relacji biznesowych. Współpracujemy z profesjonalistami, których pasją są nowe media i internet. Stawiamy na interdyscyplinarność i uważamy, że jest to główny katalizator kreatywności. Nasz zespół wywodzi się z agencji interaktywnych i reklamowych, firm informatycznych i badawczych. Występując jako fundator SuperNova Interactive wspiera swoim kapitałem finansowym i intelektualnym kreatywnych twórców-projektantów, integruje środowiska oraz wirtualne społeczności. Promocja młodych przedsiębiorców i designerów pozwala zdobywać unikalną wiedzę oraz inspiruje do realizacji kolejnych wizji.PARTNERZY BIZNESOWI
 • GRUPA ONET-RAP POLSKA TO WIODĄCY WYDAWCA INTERNETOWY I PRASOWY NA POLSKIM RYNKU
 • NAJWIĘKSZY SERWIS BIZNESOWY W POLSCE [4,5 MLN UU/M-C]
 • INTEGRATOR INFRASTRUKTURY I ROZWIĄZAŃ TELEINFORMATYCZNYCH, DOSTAWCA ROZWIĄZAŃ IT DLA BIZNESU [50+ LAT NA RYNKU INFORMATYCZNYM]
 • DYSPOZYTOR DOMEN I USŁUGODAWCA HOSTINGU     [III NAJWIĘKSZY W POLSCE]
 • PORTAL SKIEROWANY DO KIBICÓW SPORTU [1.1 MLN UU/mc]
 • SERWIS SPOŁECZNOŚCIOWY DLA GRACZY
 • SPORTOWA GRA MMO O TEMATYCE SKOKÓW NARCIARSKICH
 • CHMURA OBLICZENIOWA DLA BIZNESU [CLOUD COMPUTING - RYNEK B2B]
 • PORTAL WAREZOWY [35 MLN PV/m-c]
 • INTERAKTYWNA GRA MMORPG -  SKOKI NARCIARSKIE MULTIPLAYER
 • NAJWIĘKSZY W POLSCE PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY SKIEROWANY DLA BRANŻY ROLNEJ [400 TYS. UU/m-c]
 • NAJSTARSZY POLSKI SERWIS O MARKETINGU I BIZNESIE
 • SOFTWARE HOUSE REALIZUJĄCY PROJEKTY BIZNESOWE [B2B] O ZASIĘGU GLOBALNYM