News
31 stycznia 2023
Sztuczna inteligencja w e-commerce rewolucjonizuje sprzedaż

Sztuczna inteligencja (SI) jest obecnie jednym z najgorętszych trendów w branży e-commerce. Dzięki swoim wszechstronnym możliwościom i zdolności do automatyzacji wielu procesów, SI stało się nieodłącznym elementem współczesnego handlu elektronicznego. Oprócz tego, że sztuczna inteligencja umożliwia zwiększenie efektywności i optymalizację kosztów, pozwala także na lepsze zrozumienie potrzeb klientów i dostarczenie im spersonalizowanych doświadczeń zakupowych. W rezultacie firmy e-commerce, które wdrożą SI w swoje działania są w stanie zwiększyć konkurencyjność i uzyskać przewagę nad swoimi rywalami.

Czytaj więcej
15 kwietnia 2022
 Game Development - Projektowanie gier komputerowych - Trendy i przyszłość

Współczesny przemysł gier komputerowych jest dynamicznym i stale ewoluującym obszarem, który nieustannie przyciąga uwagę zarówno graczy, jak i deweloperów. Projektowanie gier komputerowych to proces, który nie tylko wymaga kreatywności i umiejętności technicznych, ale także śledzenia najnowszych trendów i przewidywania przyszłych zmian w branży. Przyjrzyjmy się aktualnym trendom w game developmencie oraz zastanowimy się, jakie kierunki może przyjąć przyszłość tego fascynującego świata.

Czytaj więcej
02 kwietnia 2022
Premiera Ski Jump Simulator - wielki powrót 'Gry w Małysza'

Ski Jump Simulator to zupełnie nowe spojrzenie na gry traktujące o skokach narciarskich! Projekt powstał z inicjatywy stojącego na czele SuperNova Interactive Jarka "Deliryca" Jasińskiego, który zainspirowany kultową serią Deluxe Ski Jump postanowił podejść do tematu skoków narciarskich w odświeżony i nowatorski sposób. Twórca produkcji ma na swoim koncie wiele gier online – w tym Delirium, jedną z pierwszych polskich gier MMO, która osiągnęła ogromny sukces pod koniec pierwszej dekady XXI wieku.

Czytaj więcej
14 września 2021
Ski Jump Simulator – wkrótce premiera najnowszej gry MMORPG od SuperNova Interactive

Ski Jump Simulator to najnowsza propozycja od SuperNova Interactive, która ma na celu trafić w gusta najbardziej wymagających fanów skoków narciarskich. Produkcja pozwoli pasjonatom tej dyscypliny wcielić się w skoczka narciarskiego i podbić światowe rankingi na wielu wspaniale odwzorowanych obiektach sportowych. Gra oferuje również autorską ścieżkę dźwiękową przygotowaną przez poznańskiego artystę Bajzla, a sama rozgrywka została zaprojektowana w oparciu o najwyższej klasy silnik fizyczny. Premiera gry zaplanowana jest na zimę wraz ze startem Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Czytaj więcej
05 marca 2021
Premiera nowego oficjalnego Trailera gry Ski Jumps

Mamy przyjemność ogłosić premierę nowego, oficjalnego trailera naszej produkcji - gry Ski Jumps. Dzięki nowemu filmowi video gracze mogą poczuć niesamowity klimat skoków narciarskich i zachęcić swoich znajomych do zabawy. Twórcą trailera jest Ievgen Gaponov – profesjonalny producent video interesujący się branżą reklamową, z którym nawiązaliśmy sprawną współpracę.

Czytaj więcej
03 marca 2021
Portal MMO wyróżniony przez zagraniczne media
Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować o wyróżnieniu naszego serwisu Portal MMO przez brytyjski magazyn #Boove. W przygotowanym przez zagraniczną redakcję zestawieniu, wymieniono  najważniejsze i wiodące polskie serwisy, zajmujące się przetwarzaniem informacji. W gronie takich potentatów branży, jak TVN24, Wirtualna Polska czy Gazeta Wyborcza nie zabrakło również Portalu MMO. Co sprawiło, że nasz serwis został tak doceniony?
Czytaj więcej
05 lutego 2021
Wywiad z założycielem SuperNova Interactive w Startup Info


Zapraszamy do wywiadu z właścicielem firmy SuperNova Interactive –
Jarosławem Jasińskim, który został właśnie opublikowany w zagranicznym serwisie Startup Info. Z wywiadu można dowiedzieć się wielu interesujących informacji o sposobie pracy w dobie epidemii, najważniejszych projektach firmę SuperNova Interactive. Wywiad jest częścią cyklu „Innowatorzy vs COVID-19”, w którym przedsiębiorcy z całego świata opowiadają w jaki sposób ich firmy radzą sobie z nową rzeczywistością globalnej pandemii.

Czytaj więcej
PARTNERZY BIZNESOWI
 • GRUPA ONET-RAP POLSKA TO WIODĄCY WYDAWCA INTERNETOWY I PRASOWY NA POLSKIM RYNKU
 • NAJWIĘKSZY SERWIS BIZNESOWY W POLSCE [4,5 MLN UU/M-C]
 • INTEGRATOR INFRASTRUKTURY I ROZWIĄZAŃ TELEINFORMATYCZNYCH, DOSTAWCA ROZWIĄZAŃ IT DLA BIZNESU [50+ LAT NA RYNKU INFORMATYCZNYM]
 • DYSPOZYTOR DOMEN I USŁUGODAWCA HOSTINGU     [III NAJWIĘKSZY W POLSCE]
 • PORTAL SKIEROWANY DO KIBICÓW SPORTU [1.1 MLN UU/mc]
 • SERWIS SPOŁECZNOŚCIOWY DLA GRACZY
 • SPORTOWA GRA MMO O TEMATYCE SKOKÓW NARCIARSKICH
 • PORTAL WAREZOWY [35 MLN PV/m-c]
 • INTERAKTYWNA GRA MMORPG -  SKOKI NARCIARSKIE MULTIPLAYER
 • NAJWIĘKSZY W POLSCE PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY SKIEROWANY DLA BRANŻY ROLNEJ [400 TYS. UU/m-c]
 • NAJSTARSZY POLSKI SERWIS O MARKETINGU I BIZNESIE
 • SERWIS GAMINGOWY Z GRAMI PRZEGLĄDARKOWYMI WWW
 • ZAMÓWIENIA I TWORZENIE GIER KOMPUTEROWYCH
 • SERWIS Z GRAMI SPORTOWYMI I PIŁKARSKIMI