News
02 kwietnia 2022

Premiera Ski Jump Simulator - wielki powrót 'Gry w Małysza'

Premiera Ski Jump Simulator - wielki powrót 'Gry w Małysza'

Ski Jump Simulator to zupełnie nowe spojrzenie na gry traktujące o skokach narciarskich! Projekt powstał z inicjatywy stojącego na czele SuperNova Interactive Jarka "Deliryca" Jasińskiego, który zainspirowany kultową serią Deluxe Ski Jump postanowił podejść do tematu skoków narciarskich w odświeżony i nowatorski sposób. Twórca produkcji ma na swoim koncie wiele gier online – w tym Delirium, jedną z pierwszych polskich gier MMO, która osiągnęła ogromny sukces pod koniec pierwszej dekady XXI wieku.

Twórcy gry skupili się na dopracowaniu wszystkich elementów rozgrywki od samej mechaniki lotu, poprzez aktywności poboczne, na ścieżce dźwiękowej kończąc. Zespół chciał stworzyć doświadczenie kompletne, które wpasuje się w gusta nie tylko weteranów gatunku, ale również przyciągnie nowych graczy. Wisienką na torcie premiery Ski Jump Simulator jest zorganizowany KONKURS, w którym najlepsi skoczkowie mogą zdobyć atrakcyjnymi nagrody!

Ski Jump Simulator - konkurs gra skoki narciarskie online

MECHANIKA ROZGRYWKI, CZYLI DROGA DO PERFEKCJI!

Ski Jump Simulator to produkcja, która bardzo poważnie podchodzi do najważniejszej części zabawy, a mianowicie samego lotu. Zaawansowany silnik zastosowany w SJS składa się z dziesięciu sił opartych o realną fizykę, co pozwala na jak najdokładniejsze odwzorowanie faktycznych skoków narciarskich. Poza złożoną mechaniką lotu, na przebieg rozgrywki wpływać będą inne czynniki takie jak warunki pogodowe - twórcy wprowadzili dynamiczny system generowania pogody, który sprawia, że z każdym podejściem gracz może zostać zaskoczony innym kierunkiem i szybkością wiatru, czy też przeszkodami takimi jak burze z piorunami! Wisienką na torcie dopracowanych mechanik lotu i pogody jest różnorodność dostępnych skoczni, oraz wpływ posiadanego sprzętu na przebieg zabawy – w przerwie od skakania każdy zyskuje dostęp do warsztatu, w którym można ulepszyć wyposażenie oraz zapoznać się z dokładnymi informacjami na temat zastosowania wybranych elementów stroju skoczka.

Ski Jump Simulator - rewolucyjne skoki narciarskie online

KAŻDA SKOCZNIA TO WYZWANIE!

Twórcy z SuperNova Interactive chcieli dostarczyć graczom produkcję, która nie stanie się monotonna po kilku godzinach grania, dlatego zdecydowali się na wprowadzenie kilku znacząco różniących się od siebie lokacji. Każda skocznia zaprojektowana została w innym stylu - zaczynając od dedykowanych ekranów ładowania, przez zróżnicowany wygląd krajobrazu, na parametrach technicznych takich jak kąt nachylenia czy długość rozbiegu kończąc! Zastosowanie takich rozwiązań pozwala na ciekawe urozmaicenie rozgrywki, ponieważ każda skocznia wymaga od gracza indywidualnego podejścia i zmiany stylu gry – bycie mistrzem w jednej lokacji nie oznacza całkowitego opanowania gry, gdyż zabawa w innym mieście wymaga przyjęcia odmiennej taktyki podczas wszystkich faz skoku.

Ski Jump Simulator - skoki narciarskie gra online

GRAFIKA I MUZYKA

Ski Jump Simulator stawia na stylizowaną, komiksową oprawę graficzną - twórcy kierując projekt w taki sposób umożliwili na doświadczenie imponujących efektów wizualnych, jednocześnie nie ograniczając produkcji wysokimi wymaganiami sprzętowymi. Każda z dostępnych lokacji zaprojektowana została w innym stylu, dodatkowo ciekawym zabiegiem zastosowanym przez producentów jest pokazanie tylko fragmentów skoczni - żeby odkryć, jak wygląda reszta mapy gracz musi wykonywać coraz lepsze skoki i dolatywać jak najdalej. Kolejną niespodzianką ze strony twórców są małe zawody na spostrzegawczość - w każdej z lokacji umieszone zostały Easter Eggi, a gracze, którzy jako pierwsi uchwycą te sekrety na zrzucie ekranu i wyślą maila do studia mogą liczyć na tajemnicze nagrody rzeczowe!

Ski Jump Simulator - Bazjel - AMBA - soundtrack Game Over

W kwestii ścieżki dźwiękowej twórcy zdecydowali się na współpracę z poznańskim wokalistą Bajzlem, którego utwory w przyjemny sposób dopełniają doświadczenie płynące z praktykowania skoków. Dodatkowo, niebawem zostanie wydana płyta ze ścieżką dźwiękową “Game Over”, która dostępna będzie do pobrania za darmo! Oczywiście poza muzyką twórcy zadbali o aspekt odpowiednich efektów dźwiękowych, które w przypadku SJS zostały wniesione na wyższy poziom! Każdy dźwięk jest interaktywny, co oznacza, że głośność uzależniona jest od odległości od obiektu, który ten odgłos wydaje. Nie zdradzając za dużo, wspomnę jeszcze o dynamicznych reakcjach tłumu w zależności od jakości wykonanego skoku.

Ski Jump Simulator - Bazjel - AMBA - Game Over

Warto również wspomnieć o pierwszym i najbardziej dynamicznym utworze "Real Find", który został przygotowany przez bitoelektroniczny kolektyw AMBA i stanowi także elektryzujący podkład muzyczny dla TRAILERA gry zaprezentowanego w dniu premiery gry. Sam utwór doczekał się własnego videoclipu, który można i warto obejrzeć TUTAJ.

Ski Jump Simulator - gra w skoki narciarskie - portal mmo

JAK ZAGRAĆ W SKI JUMP SIMULATOR I ZDOBYĆ CENNE NAGRODY?

Produkcja SuperNova Interactive dostępna jest w przeglądarce pod adresem https://skijumpsimulator.com. Gra działa zarówno na komputerach, jak i tabletach i telefonach - tytuł wspiera multiplatformowość i pozwala cieszyć się rozgrywką bez konieczności instalowania aplikacji - po prostu wchodzisz i grasz za darmo! Poza standardowym praktykowaniem skoków produkcja oferuje możliwość udziału w spektakularnych zawodach oraz wciągający tryb fabularny, podczas którego gracz ma okazję wspinać się po szczeblach kariery i zdobywać błyszczące medale. Warto wspomnieć, że dla nowych graczy został przygotowany obszerny multimedialny poradnik "Jak zostać skoczkiem", który pomaga odkryć wszystkie tajniki produkcji.

Ski Jump Simulator gry jumping online

Nie warto czekać, lepiej już teraz wziąć narty w dłoń i biec na samą góre skoczni, żeby ćwiczyć swoje skoki i zgarnąć ciekawe nagrody w wielkim turnieju!

Ski Jump Simulator - gra w skoki narciarskie online recenzja

Kliknij grafikę powyżej i czytaj oryginalną recenzję gry w stylu RETRO!

Ski Jump Simulator - gry skoki narciarskie

Ski Jump Simulator - gra jumping pl online

Ski Jump Simulator - gra jumping online pl

PARTNERZY BIZNESOWI
 • GRUPA ONET-RAP POLSKA TO WIODĄCY WYDAWCA INTERNETOWY I PRASOWY NA POLSKIM RYNKU
 • NAJWIĘKSZY SERWIS BIZNESOWY W POLSCE [4,5 MLN UU/M-C]
 • INTEGRATOR INFRASTRUKTURY I ROZWIĄZAŃ TELEINFORMATYCZNYCH, DOSTAWCA ROZWIĄZAŃ IT DLA BIZNESU [50+ LAT NA RYNKU INFORMATYCZNYM]
 • DYSPOZYTOR DOMEN I USŁUGODAWCA HOSTINGU     [III NAJWIĘKSZY W POLSCE]
 • PORTAL SKIEROWANY DO KIBICÓW SPORTU [1.1 MLN UU/mc]
 • SERWIS SPOŁECZNOŚCIOWY DLA GRACZY
 • SPORTOWA GRA MMO O TEMATYCE SKOKÓW NARCIARSKICH
 • PORTAL WAREZOWY [35 MLN PV/m-c]
 • INTERAKTYWNA GRA MMORPG -  SKOKI NARCIARSKIE MULTIPLAYER
 • NAJWIĘKSZY W POLSCE PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY SKIEROWANY DLA BRANŻY ROLNEJ [400 TYS. UU/m-c]
 • NAJSTARSZY POLSKI SERWIS O MARKETINGU I BIZNESIE
 • SERWIS GAMINGOWY Z GRAMI PRZEGLĄDARKOWYMI WWW
 • ZAMÓWIENIA I TWORZENIE GIER KOMPUTEROWYCH
 • SERWIS Z GRAMI SPORTOWYMI I PIŁKARSKIMI