News
19 lutego 2018

Ski Jumps – gra MMO rozbudowuje portfolio produktowe SuperNova Interactive

Ski Jumps – gra MMO rozbudowuje portfolio produktowe SuperNova Interactive
Ski Jumps to sportowa gra przeglądarkowa, w której uczestnicy mają okazję wcielić się w postać skoczka narciarskiego i rozwijać jego karierę. Nowy projekt dołączył do grupy produktów gamingowych rozszerzając tym samym portfolio firmy.

Gra nie wymaga instalowania a dostęp do niej jest darmowy z możliwością wykupienia opcji premium. Ski Jumps oferuję rywalizację pomiędzy graczami z całego świata w czasie rzeczywistym. Uczestnicy mogą brać udział w dziesiątkach realnie odbywających się turniejów i mistrzostw takich jak Turniej Czterech Skoczni, czy Puchar Świata. Celem gry jest osiągnięcie jak najwyższego miejsca w ogólnym rankingu wszystkich graczy i zdobycie najbardziej prestiżowej Kryształowowej Kuli.

Skoki narciarskie są jedną z popularniejszych zimowych dyscyplin sportowych w naszym kraju. Jest to najpewniej spowodowane sukcesami polskich reprezentantów w tym Adama Małysza, czy Kamila Stocha, którzy wpisali się do światowej czołówki skoczków narciarskich. Tematyka doskonalne nadaję się do zaadaptowania w branży gier, co potwierdzają produkcje z przeszłości takie jak kultowe Deluxe Ski Jump, które bawiło miliony Polaków - mówi Jarosław Jasiński, właściciel SuperNova Interactive. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw trendom i zaoferować produkt będący w stanie powtórzyć ten sukces. Jednym z ważnych narzędzi do realizoacji tego celu jest nasz serwis społecznościowy Portal MMO, który zapewni stały dopływ graczy.

Od strony technologicznej gra posiada zaawansowany system CMS umożliwiający zarządzaniem wieloma aspektami i parametrami gry oraz monitorujący wykonywane przez graczy działania. W grze dostępne są liczne możliwości komunikacji pomiędzy uczestnikami m.in. poprzez wbudowany chat, system wiadomości prywatnych (skrzynki pocztowe) oraz dedykowane forum internetowe. Gracze mogą brać udział w organizowanych konkursach z nagrodami, aktywnie włączają się w rozwój i prowadzenie projektu.

Cele na najbliższe miesiące to rozwój gry i wielowymiarowa kampania marketingowa m.in. z wykorzystaniem Portalu MMO. Aktualnie trwaja intensywne prace nad przygotowaniem bloga internetowego zawierającego artykuły i informacje związane z tematyką skoków narciarskich, który będzie zintegrowany z samą grą. W zakresie promocji uruchomione zostały już płatne kampanie w serwisach google i facebook, rozpoczęły się działania związane z pozycjonowaniem SEO. Przygotowywany jest również kontent w postaci recenzji, poradników oraz materiałów video, które będą dystrybuowane w internecie. W planach jest nawiązanie współpracy z influecerami, którzy zostaną ambasadorami projektu.

Manager skoków narciarskich Ski Jumps dostępny jest pod adresem: https://ski-jumps.pl

Zapraszamy do śledzenia fanpage FB oraz zapoznania się z informacjami o grze.

Ski Jumps - gra skoki narciarskie

Gra Ski Jumps - ski jumping gra

PARTNERZY BIZNESOWI
 • GRUPA ONET-RAP POLSKA TO WIODĄCY WYDAWCA INTERNETOWY I PRASOWY NA POLSKIM RYNKU
 • NAJWIĘKSZY SERWIS BIZNESOWY W POLSCE [4,5 MLN UU/M-C]
 • INTEGRATOR INFRASTRUKTURY I ROZWIĄZAŃ TELEINFORMATYCZNYCH, DOSTAWCA ROZWIĄZAŃ IT DLA BIZNESU [50+ LAT NA RYNKU INFORMATYCZNYM]
 • DYSPOZYTOR DOMEN I USŁUGODAWCA HOSTINGU     [III NAJWIĘKSZY W POLSCE]
 • PORTAL SKIEROWANY DO KIBICÓW SPORTU [1.1 MLN UU/mc]
 • SERWIS SPOŁECZNOŚCIOWY DLA GRACZY
 • SPORTOWA GRA MMO O TEMATYCE SKOKÓW NARCIARSKICH
 • PORTAL WAREZOWY [35 MLN PV/m-c]
 • INTERAKTYWNA GRA MMORPG -  SKOKI NARCIARSKIE MULTIPLAYER
 • NAJWIĘKSZY W POLSCE PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY SKIEROWANY DLA BRANŻY ROLNEJ [400 TYS. UU/m-c]
 • NAJSTARSZY POLSKI SERWIS O MARKETINGU I BIZNESIE
 • SERWIS GAMINGOWY Z GRAMI PRZEGLĄDARKOWYMI WWW