News
01 marca 2019

Ski Jumps poszerza swoje horyzonty poprzez serwer NOWE IGRZYSKA

Ski Jumps poszerza swoje horyzonty poprzez serwer NOWE IGRZYSKA
Ski Jumps to czołowy polski manager skoków narciarskich, który można znaleźć na przeglądarkowym rynku. Niedawno gra otrzymała szereg ulepszeń sprawiających, iż stała się ona jeszcze bardziej rozbudowana, dając wiele możliwości i ścieżek rozwoju. W 2018 roku projekt trafił do portfolio SuperNova Interactive, a teraz przechodzi metamorfozę - otrzymuję kolejny serwer NOWE IGRZYSKA oraz nawiązuję współpracę z czołowym europejskim koncernem wydawniczym Ringer Axel Springer Polska.

Swoją premierę gra miała jeszcze w 2013 roku, ale w ciągu ostatniego roku - wraz z nowym właścicielem - przeszła gruntowne zmiany. Sugerując się doświadczeniem graczy z tych wszystkich lat, projekt został starannie dopracowany, co uczyniło z niego całkowicie nowy wymiar skoków narciarskich. Wspominając o zmianach, gra otrzymała wiele nowych funkcjonalności i rozwiązań. Jednym z nim są autografy. Gracze kolekcjonują autografy najlepszych światowych skoczków i wymieniają je na rozmaite usprawnienia oraz bonusy pozwalające wybić skoczka na wyższy poziom. Istnieje możliwość zdobycia autografów zarówno polskich, jak i zagranicznych skoczków. Dzięki temu gracze mają okazję stworzyć  własną i niepowtarzalną kolekcję topowych reprezentacji w poszczególnych państwach. Co więcej, na stronie gry pojawił się blog internetowy, na którym publikowane się ciekawostki i informacje dla fanów skoków narciarskich.

Aby zwiększyć płynność ski jump managera został on przeniesiony na bardziej wydajne serwery. Rozgrywka stała się przez to bardziej zbalansowana, a mechanika gry dopracowana i zoptymalizowana. Właśnie teraz światło dziennie ujrzał całkowicie nowy serwer NOWE IGRZYSKA oferujący szereg rozszerzeń, przez co wszyscy gracze mogą rozpocząć rozgrywkę od początku na nowych zasadach.  Interfejs zyskał nowy, świeży wygląd, nadając grze jeszcze większego klimatu. Wiele zmiany zaszło również w mechanice gry m.in. usprawnień wyposażenia - teraz gracze mogą stosować indywidualną strategię rozwoju, a sprzęt ma większy wpływ na skoczka. To, z czym jeszcze spotkamy się obecnie w NOWYCH IGRZYSKACH, to silniejsi przeciwnicy w wyzwaniach, aktualizacja parametrów skoczni na świecie, obniżenie kosztów szybkiego treningu i siłowni, zmiana wymagań dla specjalizacji oraz usprawnienia szpiega - więcej wykradanych informacji oraz poprawa jego skuteczności. Pojawiło się też więcej nagród i konkursów dla najlepszych graczy.

To nie wszystkie zmiany, jakie czekają projekt - aktualnie przygotowywana jest pełna strategia rozwoju produktu wyznaczająca działania na kolejne lata. Wraz z nowym Partnerem - Ringer Axel Springer Polska. wspierającym firmę SuperNova Interactive w rozwoju projektu, podbicie polskiego rynku gier sportowych staję się coraz bardziej bliskie.

Gra dostępna jest pod adresem: https://ski-jumps.pl

Zapraszamy do śledzenia fanpage projektu w serwisie facebook.
PARTNERZY BIZNESOWI
 • GRUPA ONET-RAP POLSKA TO WIODĄCY WYDAWCA INTERNETOWY I PRASOWY NA POLSKIM RYNKU
 • NAJWIĘKSZY SERWIS BIZNESOWY W POLSCE [4,5 MLN UU/M-C]
 • INTEGRATOR INFRASTRUKTURY I ROZWIĄZAŃ TELEINFORMATYCZNYCH, DOSTAWCA ROZWIĄZAŃ IT DLA BIZNESU [50+ LAT NA RYNKU INFORMATYCZNYM]
 • DYSPOZYTOR DOMEN I USŁUGODAWCA HOSTINGU     [III NAJWIĘKSZY W POLSCE]
 • PORTAL SKIEROWANY DO KIBICÓW SPORTU [1.1 MLN UU/mc]
 • SERWIS SPOŁECZNOŚCIOWY DLA GRACZY
 • SPORTOWA GRA MMO O TEMATYCE SKOKÓW NARCIARSKICH
 • CHMURA OBLICZENIOWA DLA BIZNESU [CLOUD COMPUTING - RYNEK B2B]
 • PORTAL WAREZOWY [35 MLN PV/m-c]
 • INTERAKTYWNA GRA MMORPG -  SKOKI NARCIARSKIE MULTIPLAYER
 • NAJWIĘKSZY W POLSCE PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY SKIEROWANY DLA BRANŻY ROLNEJ [400 TYS. UU/m-c]
 • NAJSTARSZY POLSKI SERWIS O MARKETINGU I BIZNESIE
 • SOFTWARE HOUSE REALIZUJĄCY PROJEKTY BIZNESOWE [B2B] O ZASIĘGU GLOBALNYM