News
14 września 2021

Ski Jump Simulator – wkrótce premiera najnowszej gry MMORPG od SuperNova Interactive

Ski Jump Simulator – wkrótce premiera najnowszej gry MMORPG od SuperNova Interactive

Ski Jump Simulator to najnowsza propozycja od SuperNova Interactive, która ma na celu trafić w gusta najbardziej wymagających fanów skoków narciarskich. Produkcja pozwoli pasjonatom tej dyscypliny wcielić się w skoczka narciarskiego i podbić światowe rankingi na wielu wspaniale odwzorowanych obiektach sportowych. Gra oferuje również autorską ścieżkę dźwiękową przygotowaną przez poznańskiego artystę Bajzla, a sama rozgrywka została zaprojektowana w oparciu o najwyższej klasy silnik fizyczny. Premiera gry zaplanowana jest na zimę wraz ze startem Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Studio SuperNova Interactive po raz kolejny pragnie dostarczyć fanom gier online produkt najwyższej jakości. Ski Jump Simulator jest zatem kolejną marką, która dołącza do rozbudowanego portfolio firmy. Znajdują się w nim m.in. dwa serwisy internetowe o grach wideo oraz popularna i bardzo dobrze oceniania gra Ski Jumps. Dzieła i produkty firmy można określić mianem od graczy dla graczy.

Ski Jump Simulator - gra jumping online pl
Najnowsza gra firmy, czyli Ski Jump Simulator to nowoczesne wydanie klasycznej dyscypliny sportu, które łączy w sobie dotychczasowe dokonania świata gamingu z tym, o czym gracze marzyli od dawna. Mowa tutaj o rozbudowanej rozgrywce, która z jednej strony stoi na najwyższym poziomie technicznym, wraz z zaawansowaną fizyką, udźwiękowieniem i grafiką, a z drugiej oferuje ciekawy i wciągający tryb fabularny – gracze mogą stworzyć własnego skoczka i przeprowadzić go przez wszystkie szczeble sportowej kariery, tak jak w klasycznym ski menedżerze.
Ski Jump Simulator - gra w skoki narciarskie - portal mmo
Dużym atutem gry jest jej przystępność, przy jednoczesnym zachowaniu wielu zaawansowanych elementów. Ski Jump Simulator od SuperNova Interactive to gra wideo online dostępna z poziomu każdego urządzenia. Gra działa w przeglądarce internetowej i nie wymaga dodatkowych instalacji, dlatego gracze mogą bez problemu cieszyć się skokami narciarskimi z poziomu komputera osobistego lub platform mobilnych, jak Android czy iOS. W każdym przypadku gra oferuje taką samą jakość grafiki i zawartości.
Ski Jump Simulator - gra w skoki narciarskie online
Każdy gracz, bez względu na swoje doświadczenie i umiejętności, może się świetnie bawić w Ski Jump Simulator. Gra oferuje przystępny poziom wejścia, dzięki czemu nawet nowicjusze w świecie gier sportowych łatwo odnajdą się w rozgrywce i od razu przystąpią do rywalizacji w swoich pierwszy zawodach. Nie zapomniano jednak o tych bardziej zaawansowanych użytkownikach, którym potrzeba wyzwań. Każda skocznia to inna arena rywalizacji, mająca inne parametry, cechy i wymagania. Dlatego każde zawody to konieczność przyswojenia nowych umiejętności, oraz innego wykorzystania tych, które już posiadamy. Sama rozgrywka może zaskakiwać przez długie godziny – pomoże w tym zaawansowana fizyka i silnik pogodowy, który niejednokrotnie zmieni oblicze zawodów!
Ski Jump Simulator - rewolucyjne skoki narciarskie online
Prawdziwa gra rozpoczyna się w momencie walki o najwyższe cele. Mowa tutaj nie tylko o rywalizacji w Pucharze Świata czy licznych Turniejach, lecz także o rankingach online. Gracze będą mogli spróbować swoich sił w starciach z graczami z całego świata. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozegrać zawody z innymi fanami skoków narciarskich z Europy czy innych regionów świata! Z tego powodu krótko po premierze, bowiem już na początku 2020 roku, pojawią się dodatkowe lokalizacje językowe gry i rozpocznie jej promocję za granicą, w krajach tradycyjnie zainteresowanych skokami narciarskimi.
Ski Jump Simulator - gra w skoki narciarskie online
Cała rozgrywka w Ski Jump Simulator będzie żywa oraz pełna niespodzianek i już teraz gwarantujemy jej nieustanny rozwój. Wszystko w zgodzie z oczekiwaniami i pragnieniami graczy, którzy od wielu lat czekają na najlepszą grę o tematyce skoków narciarskich.

Wszystkich, którzy chcą śledzić postępy w przygotowaniu gry, zapraszamy na FANPAGE oraz na stronę www https://skijumpsimulator.com, na której można zapisać się do newslettera i zostać powiadomionym o premierze. Więcej szczegółów o tym, jak powstawała gra i czym zaskoczy graczy, można znaleźć w wywiadzie z Producentem tytułu - Jarosławem Jasińskim.
Ski Jump Simulator - gra w skoki narciarskie online

Ski Jump Simulator - gra w skoki narciarskie online

Bajzel - Ski Jump Simulator - gra w skoki narciarskie online

PARTNERZY BIZNESOWI
 • GRUPA ONET-RAP POLSKA TO WIODĄCY WYDAWCA INTERNETOWY I PRASOWY NA POLSKIM RYNKU
 • NAJWIĘKSZY SERWIS BIZNESOWY W POLSCE [4,5 MLN UU/M-C]
 • INTEGRATOR INFRASTRUKTURY I ROZWIĄZAŃ TELEINFORMATYCZNYCH, DOSTAWCA ROZWIĄZAŃ IT DLA BIZNESU [50+ LAT NA RYNKU INFORMATYCZNYM]
 • DYSPOZYTOR DOMEN I USŁUGODAWCA HOSTINGU     [III NAJWIĘKSZY W POLSCE]
 • PORTAL SKIEROWANY DO KIBICÓW SPORTU [1.1 MLN UU/mc]
 • SERWIS SPOŁECZNOŚCIOWY DLA GRACZY
 • SPORTOWA GRA MMO O TEMATYCE SKOKÓW NARCIARSKICH
 • PORTAL WAREZOWY [35 MLN PV/m-c]
 • INTERAKTYWNA GRA MMORPG -  SKOKI NARCIARSKIE MULTIPLAYER
 • NAJWIĘKSZY W POLSCE PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY SKIEROWANY DLA BRANŻY ROLNEJ [400 TYS. UU/m-c]
 • NAJSTARSZY POLSKI SERWIS O MARKETINGU I BIZNESIE
 • SERWIS GAMINGOWY Z GRAMI PRZEGLĄDARKOWYMI WWW
 • ZAMÓWIENIA I TWORZENIE GIER KOMPUTEROWYCH
 • SERWIS Z GRAMI SPORTOWYMI I PIŁKARSKIMI