News
15 lutego 2020

Nowy wymiar rozgrywki w Ski Jumps - świeży serwer gry uruchomiony

Nowy wymiar rozgrywki w Ski Jumps - świeży serwer gry uruchomiony

Supernova Interactive wraz ze swoją produkcją Ski Jumps postanawia wyjść naprzeciw rosnącej liczbie graczy i ich oczekiwaniom poprzez uruchomienie najnowszego serwera o nazwie Szybki Turniej. Nowy serwer to inne podejście do rozgrywki. Jednocześnie urozmaici zabawę doświadczonym graczom Ski Jumps i da możliwość równorzędnej rywalizacji tym, którzy swoją przygodę rozpoczęli później.

Z uwagi na rosnącą populację graczy menedżera skoków Ski Jumps, twórcy z Supernova Interactive postanowili rozszerzyć swoją ofertę, wzbogacając grę o serwer Szybki Turniej. W odróżnieniu od głównego serwera Nowe Igrzyska, oferować on będzie rozgrywkę o zupełnie innym charakterze niż dotychczas. Ski Jumps na nowym serwerze Szybki Turniej to jeden sezon, większe natężenie rozgrywanych konkursów, większe premie, zarobki i bardziej skondensowana rozgrywka.

Główną różnicą względem serwera Nowe Igrzyska jest to, że opiera się on na jednym sezonie rywalizacji – po jego zakończeniu zresetowane zostaną statystyki, wyposażenie i umiejętności. Rozgrywka rozpoczyna się wtedy na nowo dla wszystkich graczy. Bez zmian pozostaną natomiast Punkty Premium, Konto Premium, zdobyte autografy, Galeria Sław i rekordy skoczni.
ski jumps gra skoki narciarskie online
Najważniejsze założenia serwera Szybki Turniej w grze Ski Jumps to rozgrywka bardziej dynamiczna i intensywna. Składać się na to będą większe bonusy na start oraz większe bonusy otrzymywane w cyklu dziennym. System pracy będzie trwał krócej, jednocześnie dostarczać on będzie większej ilości środków finansowych. Podobnie będzie też z wpływami od sponsorów, które to zwiększą się trzykrotnie. Dwukrotnie natomiast, zwiększy się częstotliwość otrzymywania autografów. Zwiększeniu ulegną także nagrody za tygodniowy Ranking zdobytych umiejętności i Ranking Pojedynków. Z racji nowych zasad premiowania i zarobków, odpowiednio dostosowane zostaną Wyzwania, Domy i ceny wyposażenia w sklepach.

Każdy gracz będzie mógł posiadać jedną postać na serwerze Szybki Turniej, a z racji nowego profilu rozgrywki, redukcji ulegnie ilość reprezentacji. Postanowiono na zredukowanie ich liczby do 8 najważniejszych, czyli: Polska, Niemcy, Austria, Norwegia, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia i Japonia. Zrezygnowano także z możliwości tworzenia klubów oraz lig.
gra skoki narciarskie skijump online
Z racji intensywnej, dynamicznej i wymagającej rozgrywki, serwer Szybki Turniej zalecany jest dla graczy, którzy posiadają już doświadczenie w grze na serwerze Nowe Igrzyska. Nowych graczy natomiast, twórcy serdecznie zapraszają do zapoznania się z grą na dotychczasowych zasadach na serwerze Nowe Igrzyska. Każdy nowo zarejestrowany gracz otrzyma bonus w postaci 25 Punktów Premium przy rejestracji z tego linku.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na blogu gry Ski Jumps oraz w serwisie SiriusMag.pl.
PARTNERZY BIZNESOWI
 • GRUPA ONET-RAP POLSKA TO WIODĄCY WYDAWCA INTERNETOWY I PRASOWY NA POLSKIM RYNKU
 • NAJWIĘKSZY SERWIS BIZNESOWY W POLSCE [4,5 MLN UU/M-C]
 • INTEGRATOR INFRASTRUKTURY I ROZWIĄZAŃ TELEINFORMATYCZNYCH, DOSTAWCA ROZWIĄZAŃ IT DLA BIZNESU [50+ LAT NA RYNKU INFORMATYCZNYM]
 • DYSPOZYTOR DOMEN I USŁUGODAWCA HOSTINGU     [III NAJWIĘKSZY W POLSCE]
 • PORTAL SKIEROWANY DO KIBICÓW SPORTU [1.1 MLN UU/mc]
 • SERWIS SPOŁECZNOŚCIOWY DLA GRACZY
 • SPORTOWA GRA MMO O TEMATYCE SKOKÓW NARCIARSKICH
 • PORTAL WAREZOWY [35 MLN PV/m-c]
 • INTERAKTYWNA GRA MMORPG -  SKOKI NARCIARSKIE MULTIPLAYER
 • NAJWIĘKSZY W POLSCE PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY SKIEROWANY DLA BRANŻY ROLNEJ [400 TYS. UU/m-c]
 • NAJSTARSZY POLSKI SERWIS O MARKETINGU I BIZNESIE
 • SERWIS GAMINGOWY Z GRAMI PRZEGLĄDARKOWYMI WWW
 • ZAMÓWIENIA I TWORZENIE GIER KOMPUTEROWYCH
 • SERWIS Z GRAMI SPORTOWYMI I PIŁKARSKIMI